Özellikleri: DIN 4102-1 standartlarında kendinden sönebilen, yangına dayanıklı (B2), nem ile kürleşen ekstra formüllü montaj ve dolgu köpüğüdür. Yangına dayanıklıdır.
Kullanım Alanları ve Teknik Özellikleri: Yangına dayanıklılık gerektiren tüm uygulamalarda, kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde; boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatları, sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, boşluk, delik ve çatlakların kapatılmasında kullanılır. 1 ile 3 saatlik sertleşme sonunda fazla kısımlar tıraşlanabilir, zımparalanıp boyanabilir. Silikon, teflon, polietilen ve polipropilen hariç her türlü inşaat malzemesine yapışabilir. Her türlü hava koşullarına, deniz suyu, buhar ve neme karşı dayanıklıdır.
Kullanım Şekli: Tüpü 30 saniyeye kadar kuvvetlice çalkalayınız. Tüpü ters çevirerek tabancaya takın. Uygulanacak alanı kir, yağ ve tozdan arındırarak su ile nemlendirin. Tabancanın tetiğine basarak köpüğün çıkmasını sağlayın. Köpük çıkış hızını ve hacmini tabancanın arkasındaki valf ile ayarlayın. Tabancaya ve etrafa bulaşmış köpükleri SOMAFIX KÖPÜK TEMİZLEYİCİSİ ile temizleyin. 
Son Kullanma Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 12 aydır. 
Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

S917 750 mlBaşlık Özellik
Kürleşme Sistemi: Nem
Kabuk Oluşum Zamanı(1cm): 8-10 dakika
Kesme Zamanı(1cm): 30-45 dakika
Nihai Uzama %: 19
Gerilme Mukavemeti: 3 N/cm²
Yoğunluk: 20-25 kg/m³
Isı Dayanımı: -40ºC to +100ºC
Verim: 40-45 lt
Kapalı Hücre İçeriği%: 70-80
Isı İletkenliği: 25-30 М W/m.K
Uygulama Sıcaklığı: 0ºC / +35ºC
Depolama Sıcaklığı: 0ºC / +30ºC
Ürün Kodu: S917© Copyright 2019 SOMA KİMYA SANAYİ TİCARET A.Ş.. Site Creation by Medialine Works