Genel Bilgi: Tiksotropik, iki bileşenli, epoksiakrilat esaslı montaj reçinesi. Özel tabancası ve statik mikseriyle uygulanır. Hızlı kürleşir. Sabitlenecek malzemeler arasındaki dübel boşluklarının kapatılmasını sağlar. Dikey ve yatay uygulamalar için uygundur. Özel formülasyonu sayesinde beton ve taş yüzeylerde ağır yüklerin montajına imkan verir. 
Uygulama Alanları: Demir çubuk ankrajında, filiz ekmede, boşluklu malzemelerin, katı beton, doğal taş ve granit, kablo kanallarının, boru bağlantılarının, metal profillerin, banyo ve mutfak tesisatlarının montajında kullanılabilir. 
Kullanım Şekli: Vidalı kapağı çıkarın. Statik mikseri uygun enjeksiyon kartuşuna vidalayın. Kartuşu tabancaya yerleştirin. Akan reçine sabit gri bir renk alana kadar tabancayı kullanmaya devam edin. Dübel kullanıma hazırdır. İlk 10 cm’yi kullanmayın.
Katı Malzemelerde Uygulama: Matkaplama için uygun uç kullanın. Delikteki tozu temizleyin. Reçineyi, deliğin 2/3’ si dolana kadar enjekte edin. Ankraj çubuğunu elle döndürerek bastırın (jelleşme süresine bakın). Dübelin ne zaman takılacağını bilmek için kürleşme süresine bakın. 
Boşluklu Malzemelerde Uygulama: Matkaplama için uygun uç kullanın. Uygun ankraj gömleğini boşluğa yerleştirin. Reçineyi enjekte edin. Jelleşme zamanına göre ankraj çubuğunu yerleştirin. Dübelin ne zaman konulacağını bilmek için kürleşme süresine bakın. 
Güvenlik: Uygulama esnasında gözlük ve eldiven kullanın. Temas durumunda cildi bol su ve sabunla yıkayın.
Son Kullanma Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 15 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

S710 Gri 380ml

 
Başlık Özellik
Kürleşme Sistemi: Epoksi
Kabuk Oluşum Zamanı: 10 dk.
Tam Kürleşme Zamanı: 15-20 dk.
Yoğunluk: 1,65 - 1,75
Vizkozite: >60 S ISO2431
Flash Point: 53°C
Uygulama Sıcaklığı: +5ºC /+30ºC
Depolama Sıcaklığı: +5ºC /+25ºC


GRİ© Copyright 2019 SOMA KİMYA SANAYİ TİCARET A.Ş.. Site Creation by Medialine Works