Genel Bilgi: Çok amaçlı olup 1-3 saat içinde havanın nemi ile ile sertleşen extra formüllü, montaj ve dolgu köpüğüdür. Özel pipeti sayesinde daha fazla köpüğün daha hızlı şekilde kürleşmesini sağlar.
Kullanım Alanları ve Teknik Özellikleri: Kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde elektrik tesisatları sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, boşluk delik ve çatlakların kapatılmasında kullanılır. 1 ile 3 saatlik sertleşme sonunda fazla kısımlar tıraşlanabilir, zımparalanıp, boyanabilir. Silikon, teflon PE ve PP hariç her türlü inşaat malzemesine yapışabilir. Şiddetli hava koşullarına, deniz suyu, buhar ve neme karşı dayanıklıdır.
Kullanım Şekli: Tüpü 30 saniyeye kadar kuvvetlice çalkalayınız. Uygulanacak alanı kir, yağ ve tozdan arındırarak su ile nemlendirin. Dozaj tetiğini tüpe takın ve tüpü ters çevirerek kullanınız. İstenmeyen yerlere bulaşan köpüğü SOMAFIX KÖPÜK TEMİZLEYİCİSİ ile temizleyin. Köpüğün hacmi büyüyeceğinden tasarruflu bir şekilde doldurulmalıdır.
Dikkat: Difenilmetan 4-4 Diizosiyanat içerdiğinden uzun süre solunması zararlıdır. Çocuklardan uzak tutunuz. 
Son Kullanma Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 15 aydır. 
Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

S841 850 ml

Başlık Özellik
Kürleşme Sistemi: Nem
Kabuk Oluşum Zamanı(1cm): 8-10 dakika
Kesme Zamanı(1cm): 45-60 dakika
Nihai Uzama %: 19
Gerilme Mukavemeti: 3 N/cm²
Yoğunluk: 15-18 kg/m³
Isı Dayanımı: -40ºC to +100ºC
Verim: 70 lt
Kapalı Hücre İçeriği%: 60-70
Isı İletkenliği: 25-30 М W/m.K
Uygulama Sıcaklığı: 0ºC / +35ºC
Depolama Sıcaklığı: 0ºC / +30ºC
Ürün Kodu: S841© Copyright 2019 SOMA KİMYA SANAYİ TİCARET A.Ş.. Site Creation by Medialine Works