Genel Bilgi: SOMAFIX Deniz Tutkalı tek bileşenli poliüretan prepolimer bazlı havanın nemiyle kürleşen ahşap tutkalıdır. •İyi yapıştırma gücüne sahiptir. •Kolay uygulanır •Suya ve neme dayanıklıdır• Yüzeyi hızla kürleşir •Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir. 
Uygulama Alanları: Ahşap malzemelerin formika, MDF, polistiren köpükler, ahşap yüzeyler, cam yünü, metaller, taş, tuğla ve çeşitli plastikler gibi gözenekli veya gözeneksiz çeşitli yüzeylere yapıştırılması ve sabitlenmesinde kullanılır. İç mekan uygulamaları, pencere ve mobilya yapımı, ahşap parçaların montajı ve gemi onarımlarında kullanılır. 
Kullanım Şekli: Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir, pas ve yağdan arındırılmalıdır. Uygulanacak yüzeyi hafifçe nemlendirme kürleşmeyi hızlandırır ve hafif köpüklenme tutkalı dondurur. Uygulama yapılacak parçaların preslenmesi daha iyi sonuç sağlamak için önemlidir. Uygulanan yüzeyler 20 dakika içinde yapıştırılmalı ve sonra tamamen kürleşme sağlanana kadar preslenmelidir. 
Güvenlik: Çocuklardan uzak tutunuz. Solunması zararlıdır. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanınız. Gözle ve deriyle temastan kaçınınız. Temas durumunda bol suyla yıkayınız ve doktora başvurunuz.
ÖNEMLİ! Tutkal hava nemiyle kürleştiğinden, şişe bir kez açıldığında raf ömrü azalır. Kullanımdan sonra şişe sıkıca kapatılmalıdır. 
Son Kullanma Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 12 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

S604 Şeffaf           500gr
S605 Kahverengi 500gr

Başlık Özellik
Kimyasal Esası: PU Prepolymer
Kürleşme mekanizması: Nem
Görünüm: Amber
Vizkozitesi: 6500 mPas
Yoğunluk: 1,14 ± 0,03 g/cm³
Parlama Noktası: >200ºC
Uygulama Sıcaklığı: +5ºC /+35ºC
Depolama Sıcaklığı: +5ºC /+35ºC
Ürün Kodu: S605
S604
ŞEFFAF
S605
KAHVE© Copyright 2019 SOMA KİMYA SANAYİ TİCARET A.Ş.. Site Creation by Medialine Works