Genel Bilgi: Somafix (ikisi bir arada) Combi Valf Poliüretan Köpük tabanca ve adaptör ile kullanılabilir. Özel valf sistemi ihtiyaç duyulduğunda hem tabancayla hemde pipetle çalışır. Her iki uygulamada da yüksek hacim sağlar. Kolay uygulama ve tekrar kullanım sağlar.
Kullanım Alanları: Kapı, pencere kasaları ve benzeri doğramaların sabitlenmesinde boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatları sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, boşluk delik ve çatlakların kapatılmasında kullanılır.
Teknik Özellikleri: 1 ile 3 saatlik sertleşme sonunda fazla kısımlar traşlanabilir, zımparalanıp boyanabilir. Silikon, teflon, polietilen ve polipropilen haric her turlu inşaat malzemesine yapışabilir. Her turlu hava koşullarına, deniz suyu, buhar ve neme karşı dayanıklıdır. Zımparalanabilir, boyanabilir, tutuşması zordur.
Kullanım Şekli: Tüpü 30 saniye kadar kuvvetlice çalkalayınız. Tabancayı veya pipeti çevirerek tüpe takınız. Uygulanacak alanı kir, yağ ve tozdan arındırarak su ile nemlendiriniz. Tüpü başaşağı çevirerek kullanınız. Sonraki kullanımlarda tabanca  ucu veya ventil kurumuş köpükten arındırılmalıdır. İstenmeyen yerlere bulaşan köpüğü SOMAFIX KÖPÜK TEMİZLEYİCİSİ ile temizleyin. Köpüğün hacmi büyüyeceğinden tasarruflu bir şekilde doldurulmalıdır. 
Son Kullanma Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 15 aydır. 
Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

S819 750 ml
Başlık Özellik
Kürleşme Sistemi: Nem
Kabuk Oluşum Zamanı(1cm): 8-10 dakika
Kesme Zamanı(1cm): 35-45 dk / 45-60 dk
Nihai Uzama %: 19
Gerilme Mukavemeti: 3 N/cm²
Yoğunluk: 17-20 kg/m³
Isı Dayanımı: -40ºC to +100ºC
Verim: 50-55 lt / 45-50 lt
Kapalı Hücre İçeriği%: 70-80 / 60-70
Isı İletkenliği: 25-30 М W/m.K
Uygulama Sıcaklığı: 0ºC / +35ºC
Depolama Sıcaklığı: 0ºC / +30ºC
Ürün Kodu: S819© Copyright 2019 SOMA KİMYA SANAYİ TİCARET A.Ş.. Site Creation by Medialine Works